01A51 AMOS PLUS K ŽIVÉ ABECEDĚ se samolepkami

1A-51

Nový produkt

AMOS PLUS K ŽIVÉ ABECEDĚ se samolepkami

Více informací

54 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Barevné pracovní sešity AMOS PLUS pro 1. ročník přinášejí možnost:

1. Aplikace získaných dovedností a znalostí materiálů AMOS, a tím smysluplnou motivaci pro další výuku čtení, psaní, počítání a prvouky.

2. Rozvoje žáků prostřednictvím náročnějších typů cvičení, které zaujmou i nadanější žáky.

3. Budování základů informatického myšlení prostřednictvím práce s obrázky, značkami, symboly, texty, tabulkami a schématy.

4. Vedení žáků k samostatnému písemnému projevu psaním slov podle autodiktátů a zapisováním jednoduchých vět vyjadřujících děje na obrázcích.

5. Smysluplného využívání oblíbených samolepek ke čtení s porozuměním, osvojování slovní zásoby a rozvoji prostorové orientace.

 

V rámci uceleného souboru AMOS se mohou žáci 1. ročníku snadno seznamovat s psaním a čtením v Čteme a píšeme s Agátou, s čísly a početními operacemi v Matýskově matematice a se světem kolem nás v Oskarově prvouce.

Pracovní sešity AMOS PLUS pak umožní tyto znalosti a dovednosti rozvíjet jejich aplikací v rámci nových typů úkolů, které zaujmout i nadanější žáky.

Jako v ostatních materiálech AMOS jsou žáci vedeni k samostatnému řešení úkolů s pomocí piktografi ckých zadání. K řešení úkolů žáci dále využívají i práci s obrázky, značkami, symboly, texty, tabulkami a schématy, a tím budují základy informatického myšlení.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

01A51 AMOS PLUS K ŽIVÉ ABECEDĚ se samolepkami

01A51 AMOS PLUS K ŽIVÉ ABECEDĚ se samolepkami

AMOS PLUS K ŽIVÉ ABECEDĚ se samolepkami